5 najbardziej poczytnych tekstów w 2015 r.

5 najbardziej poczytnych tekstów w 2015 r.

Powiem szczerze – nie przepadam za świętowaniem nowego roku, nie lubię szampana ani fajerwerków, które stresują zwierzaki domowe (te dzikie też).

Wzamian za to wymyśliłam sobie własne święto noworoczne i jego się trzymam. Nowy Rok świętuję wtedy, kiedy przyroda pokazuje nowy początek – czyli wiosną, a nie w środku ciemnej zimy. Bo właśnie wiosną wszystko się zaczyna, kwitnie, otwiera.

Ale! Nawet noworoczny sceptyk, taki jak ja, pod koniec grudnia wyczuwa w powietrzu zapach nowych możliwości. Dlatego na pozytywne zakończenie starego i dobry początek nowego roku, oddaję w Twoje ręce małe zestawienie z Wonder And Ponder – czyli 5 najbardziej poczytnych tekstów 2015.

Oto one:

Dzięki tej piątce widzę, że zainteresowaniem cieszą się tematy wysokiej wrażliwości, motywacji do działania, i wewnętrznej siły. Ten zestaw mówi mi coś jeszcze – że moi czytelnicy, tacy jak Ty, nie unikają trudnych tematów, są odważni i otwarci na naukę. Chapeau bas! :-)

I czy w nowy rok, kuląc się pod ciepłym kocem z dobrą książką w jednym ręku i kotem w drugim, czy tuż przed wyjściem na huczny bal nad bale – jeśli znajdziesz wolną chwilę, to zapraszam do tekstów, które być może do tej pory umknęły Twojej uwadze :-)

A z okazji Nowego Roku, jak i bez żadnej okazji, niezmiennie życzę Ci jak najlepiej! :-)

3 komentarzy:
  1. mjkl
    mjkl says:

    A ja Tobie równie silnej determinacji i roku spokoju, siły, miłości i sukcesów. :) Ja nieustannie będę tu zaglądał. :) Do siego roku!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.